XIV Niedziela Zwykła

3.07.2022 r.

  1. Bóg zapłać za ofiary na Stolicę Apostolską 29 VI oraz składane na naszą parafię.
  2. W tym tygodniu: I czwartek miesiąca. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. w intencji powołanych do służby Bożej. Szczególnie zaproszeni są ministranci i szafarze. Dodatkowa adoracja Najświętszego Sakramentu, szczególnie w intencji powołanych do Służby Bożej będzie do godz. 22.00.
  3. W lipcu i sierpniu biuro parafialne będzie nieczynne w czwartki.
  4. Wymienianki roczne będą w piątek: o godz. 18.00 - modlitwa różańcowa, po niej Msza św. w int. naszych zmarłych.
  5. Grupa z Czarnkowa wyrusza dziś po Mszy św. o godz. 16.00. Nr telefonu do ks. przewodnika Rafała: 781 640 276. Zapisy pod podanym linkiem, podobnie jak w zeszłym roku: https://forms.gle/cYPnePE9aGi2Wrfx7
  6. Autobus na przywitanie pielgrzymów wyjedzie 15 lipca o g. 2.00 i będzie wracał 15 lipca o godz. 18.00. Koszt 100 zł (sam powrót 60 zł). Zapisy z wpłatą w zakrystii.
  7. Zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym: „Wakacyjne ślady św. Jana Pawła II” organizowanym przez „Laboratorium św. Jana Pawła II” w Toruniu. Szczegóły poniżej.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Mały Przewodnik Katolicki (numer wakacyjny) w cenie 15 zł.
  9. Do Pana z naszej parafii odeszli: śp. Zofia Przybył z ul. Poznańskiej, Zdzisława Kawa z ul. Sikorskiego oraz Sławomir Krzysztofik z Białężyna. Dobry Jezu… 

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym: „Wakacyjne ślady św. Jana Pawła II” organizowanym przez „Laboratorium św. Jana Pawła II” w Toruniu.

W Polsce jest mnóstwo miejsc związanym z Janem Pawłem II. W prawie każdym województwie można znaleźć szlak papieski – pieszy lub kajakowy. Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi wakacyjnymi wrażeniami z miejsc związanych z papieżem Polakiem. 

Zdjęcia wraz z podpisanym oświadczeniem można wysyłać na adres mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 25 czerwca do 10 września 2022 roku. Zdjęcia będą publikowana na bieżąco na stornie FB Laboratorium św. Jana Pawła II FB @LabJPII.  

Regulamin Konkursu

Więcej informacji na FB @LabJPII oraz jp2.umk.pl

Z poważaniem,

prof. dr hab. Piotr Roszak, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

dr Adam Jeszka, koordynator Konkursu

 

Polecamy

Polecane modlitwy

Polecane modlitwy

"Święty Rochu, Błogosławionym tyś obrońcą i Patronem morowego powietrza, proś za nami Pana Boga, aby nas minęła morowa plaga, tak nam Boże daj" AD 1709

Polecane modlitwy

 

INTENCJA ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA LIPIEC:

o Boże błogosławieństwo dla rolników i dobre zbiory oraz opiekę Matki Bożej nad naszą Ojczyzną

Kościół w obiektywie

Licznik odwiedzin

0.png2.png4.png9.png1.png3.png7.png1.png
Dzisiaj729
W tym tygodniu13432
W tym miesiącu27380
Od 3-04-20182491371

Aktualnie na stronie

1
gości